Davetiye Shop

Davetiye Shop

Video MUHAMMET DEMİREL firma sahibi tv röportaj haber

DAVETİYE SHOP FİRMASI

Uzun zamandır bu firma evlenen çiftlere çok yardımcı olmuş davetiyelerde ve nikah şekerlerinde fazlasıyla indirim yaparak yeni evlecek çiftlere yardımcı olmuş bir firmadır.

Kaliteli bir düğün davetiyesi satın almanız için bu firmayla irtibat sağlamanızı isterim gerçekten çok uyguna davetiye ve nikah şekeri satıyorlar. 1000 adet düğün davetiyesi ne kadar sizce piyasada 500 tl den başlamaktadır araştırın matbaaları göreceksiniz ama bu firma 1000 adet düğün davetiyesi ‘ni size zarf kargo herşey dahil sadece 250 TL den satıyor. Davetiye Shop Firması nerede peki yeri adresini bilmiyorsanız size onuda paylaşmak isterim.

Firma istanbul pendik üst kaynarca hizmet vermektedir en ucuz düğün davetiyesi firması nikah şekeri nişan davetiyeleri çeşitleri çok şık tasarımıyla size özel davetiyeler davetiye shop firmasından alınır.

DÜĞÜN DAVETİYESİ

Davetiye Shop adresi ve telefon numaralarını size sunuyorum arkadaşlar websitesinden online olarakda sipariş verebiliyorsunuz.

UCUZ DAVETİYE

DavetiyeShop.com : Fevzi Çakmak Mah Fevzi Çakmak Cad. No.1 Üst Kaynarca / Pendik – İSTANBUL

Tel: 0535 523 11 05

Tel: 0216 597 12 92

Davetiye Shop Pendik

Davetiye Shop Kaynarca

Davetiye Shop İstanbul

1000 ADET DAVETİYE 250 TL KAMPANYA

100 ADET NİKAH ŞEKERİ 60 TL KAMPANYA

100 ADET BEBEK ŞEKERİ 50 TL.

100 ADET SÜNNET ŞEKERİ 60 TL.

www.davetiyeshop.com

Davetiye Shop
Davetiye Shop

42 thoughts on “Davetiye Shop

  1. Davetiye Shop firması ucuz ve hızlı teslimat yapan istanbul’un en güvenilir esnaflarından dürüst bir matbaa düğün davetiyesi, nikah şekerleri, bebek şekeri ve sünnet davetiyesi şekeri ürünlerini satmaktadır. Türkiye’nin her noktasına kargoyla ürünleri yollamaktadır.

  2. kendilerinden 400 adet sünnet düğünümüz için sünnet şekeri satın aldım. kaliteli ve güler yüzlü insanlar işini severek yapıyorlar tavsiye ederim..

  3. Düğünümüzün davetiyesini buradan almak istiyoruz. Çok başarılılar arkadaşlarım hazırlatmıştı beğenmiştim 🙂

  4. Hizli ve kaliteli işçiliğiniz için teşekkür ederim. Fiyat konusundada birçok yerden daha iyi teklif verdiniz. Emeğinize sağlık iyi çalışmalar dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir