Погода
Футбол Прем`єр Ліга
Останні коментарі
;
Популярні новини
  Онлайн телебачення
  Опитування
  Найкращий район Львова
  Галицький район
  Залізничний район
  Личаківський
  Сихівський
  Франківський
  Шевченківський

  VIP ОГОЛОШЕННЯ
  File engine/board/blocks/vip.php not found.
  LVIV24.NET » Новини » Новини Львова » Азаров у Львові
  +1

  Азаров у Львові

  • 3-12-2011, 13:43
  • 434
  • 0
  • Новини Львова
  Азаров у Львові

  Під час брифінгу прем’єр-міністр Микола Азаров у Львові говорив російською, а на запитання журналістів не відповів. На брифінгу Азаров побіжно розповів про програму візиту до Львова та враження від відвідин об’єктів. Так, за його словами, ринок "Шувар" є прикладом, який надихає на будівництво гуртових ринків по всій Україні.
  "Ціни на основні харчові продукти (картоплю, моркву, буряк) низькі, що добре для споживачів, але треба думати і про те, щоб вони були збалансовані і для виробника", – сказав Азаров, пише ЗІК.
  Крім того, як повідомили у прес-службі львівської ОДА, керівництво Львівської обласної ради не запросили до участі в заходах, пов’язаних із візитом до Львова Азарова.
  "Згідно з протоколом, голова обласної ради (або виконувач його обов’язків) мав би зустрічати керівника уряду та супроводжувати його на заходах", - зазначив виконувач обов’язків голови обласної ради Петро Колодій.
  "Я підготував заяви, звернення Львівської обласної ради на адресу уряду, на які, на жаль, ми не отримали належної реакції, аби сьогодні вручити їх прем’єру. Однак цього не вдалося зробити", - додав Колодій.
  Зазначимо, що у Львові під час візиту Азарова представники ВО "Свобода", низки громадських та молодіжних організацій області, а також "чорнобильці" та "афганці" провели акції протесту з вимогою відставки уряду.
  Ім`я:*
  E-Mail:*
  Введіть два слова, показаних на картинці: *
  торрент