Погода
Футбол Прем`єр Ліга
Останні коментарі
;
Популярні новини
  Онлайн телебачення
  Опитування
  Найкращий район Львова
  Галицький район
  Залізничний район
  Личаківський
  Сихівський
  Франківський
  Шевченківський

  VIP ОГОЛОШЕННЯ
  File engine/board/blocks/vip.php not found.
  LVIV24.NET » Новини » Новини Львова » Львівська міськрада отримала 11 скарг на продаж алкоголю
  +4

  Львівська міськрада отримала 11 скарг на продаж алкоголю

  • 8-12-2011, 13:07
  • 518
  • 0
  • Новини Львова
  Львівська міськрада отримала 11 скарг на продаж алкоголю

  Впродовж жовтня-листопада 2011 року на гарячу лінію міста надійшло 11 скарг щодо продажу алкоголю у Львові, повідомила начальник адміністративно-господарського управління ЛМР Валентина Бартошик.
  «З них найбільше скарг – 4 – від мешканців Франківського району, 3 – з Шевченківського, по 2 – Сихівського та Личаківського районів. Слід зазначити, що 2 скарги з Франківського району стосуються продажу алкоголю дітям у МАФах біля шкіл – на вул. В. Великого та на вул. Науковій», - зазначила Валентина Бартошик.
  Як зазначила начальник відділу освіти Франківської райадміністрації Оксана Даниленко, на території району є 4 школи, біля яких у МАФах дітям продають алкоголь. Це школи №2, 36, 45 та 50, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
  Нагадаємо, у Львові хочуть заборонити продаж алкоголю та слабоалкогольних напоїв у МАФах. Такий проект ухвали депутати розглядатимуть на сесії міської ради 15 грудня.
  «Ми абсолютно підтримуємо заборону продажу алкоголю та пива у МАФах. А також усіх слабоалкогольних напоїв, які є надзвичайно шкідливі. Бо те, що відбувається зараз, – це знущання над нашими дітьми», - зазначила Оксана Даниленко.
  Як розповів головний дитячий лікар Львова Богдан Остальський, 40% школярів вживають алкогольні напої з 10 років.
  За словами начальника Львівського міського управління ГУ МВС України у Львівській області Станіслава Броневицького, з початку року за розпивання спиртних напоїв та появу в громадських місцях у нетверезому стані до адміністративної відповідальності притягнуто 114 неповнолітніх.
  Нагадаємо, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, Україна посідає перше місце у світі за рівнем дитячого алкоголізму.
  Ім`я:*
  E-Mail:*
  Введіть два слова, показаних на картинці: *
  торрент