Погода
Футбол Прем`єр Ліга
Останні коментарі
;
Популярні новини
  Онлайн телебачення
  Опитування
  Найкращий район Львова
  Галицький район
  Залізничний район
  Личаківський
  Сихівський
  Франківський
  Шевченківський

  VIP ОГОЛОШЕННЯ
  File engine/board/blocks/vip.php not found.
  LVIV24.NET » Новини » Новини Львова » Львівські МНСники знову у роботі
  +4

  Львівські МНСники знову у роботі

  • 28-12-2011, 18:39
  • 390
  • 0
  • Новини Львова
  Львівські МНСники знову у роботі
  Навчальні гасіння пожежі в літаку, котрий здійснив аварійну посадку в аеропорту “Львів”, провели сьогодні львівські рятувальники. За легендою навчань, у пасажирського літака ЯК-42 відмовив двигун і він мусить здійснити аварійну посадку.
  Пожежники розділилися на чотири дільниці і розпочали підготовку до аварійної посадки. Вони покрили зітну смугу спеціальною піною, щоби полегшити приземлення літакові. Під час посади пожежні автомобілі рухаються паралельно з літаком до його повної зупинки.
  Частина пожежників розпочинає порятунок пасажирів — їх евакуюють за допомогою надувних трапів. До травмованих пасажирів поспішають медики і надають їм необхідну допомогу.
  Паралельно пожежники гасять пожежу на літаку, адже є небезпека загоряння паливних баків, розміщених в крилах.
  Згідно оцінки начальника Головного управління МНС України в Львівській області генерал-майора Сергія Дмитровського, навчання відбулись на високому організаційному та професійному рівні:
  “Хочу зауважити, що часу на проведення рятувальних робіт у реальній ситуації є дуже мало – до восьми хвилин максимум. За цей час полум’я охоплює літак і рятування пасажирів та успішна ліквідація пожежі стають практично неможливими” - зазначив Сергій Дмитровський. – “Практична ж фаза сьогоднішніх навчань зайняла не більше 6-ти хвилин. Тож, можемо вважати, що з поставленою задачею рятувальники МНС та служби аеропорту вправилися на «відмінно».
  Ім`я:*
  E-Mail:*
  Введіть два слова, показаних на картинці: *
  торрент