Погода
Футбол Прем`єр Ліга
Останні коментарі
;
Популярні новини
  Онлайн телебачення
  Опитування
  Найкращий район Львова
  Галицький район
  Залізничний район
  Личаківський
  Сихівський
  Франківський
  Шевченківський

  VIP ОГОЛОШЕННЯ
  File engine/board/blocks/vip.php not found.
  LVIV24.NET » Новини » Новини Львова » У Львові розпочалося будівництво веломагістралі
  +5

  У Львові розпочалося будівництво веломагістралі

  • 20-11-2011, 21:15
  • 516
  • 1
  • Новини Львова
  У Львові розпочалося будівництво веломагістралі Львівська міська рада розпочала будівництво велодоріжки на вулиці Стрийській, яка стане ланкою Південної веломагістралі загальною довжиною 36 км (у два напрямки).  Південна веломагістраль проходитиме по вулицях Ряшівській, Науковій, Стрийській, Вернадського. Велодоріжка на вулиці Стрийській, будівництво якої розпочалося, буде мати 3 метри завширшки. Ця відокремлена від автомобілів і пішоходів веломагістраль буде двостороння й вестиме від автовокзалу до перехрестя з вулицею Науковою. Наступного року роботи продовжаться на вулиці Науковій. Нові дороги - Ряшівська й Вернадського - будуються вже зараз, і в робочому проекті цих вулиць теж заплановано велодоріжки поза межами проїжджої частини. Таким чином, Південна веломагістраль дозволить з’єднати всі південні райони міста між собою, а також з новим стадіоном, аеропортом і залізничним вокзалом.
  радник міського голови з питань велоінфраструктури: Олег Шмід


  Подвійна велодоріжка проходитиме по травнику вулиці Стрийської з непарної сторони. На вулиці Науковій заплановано влаштувати одинарні велодоріжки з обох сторін.
  Нагадаємо, міська рада передбачила в бюджеті розвитку міста 1 млн грн на розвиток велоінфраструктури в 2011 році.
  Цього року велодоріжки збудовано або доведено до високого ступеня готовності на вулицях Липинського, Зелена, Шевченка (в мікрорайоні Рясне-1), Вороного. Запроектовано велодоріжки на проспекті Свободи, який зараз реконструюється.
  В історичному центрі Львова вулиці Рибна та Ужгородська облаштовані як дороги, сприятливі для велосипедного руху. По центру вулиці Рибної вистелено гладку мозаїку, комфортну для проїзду велосипедів, а на вулиці Ужгородській зараз встановлюються дві пари штучних звужувачів дороги для зменшення швидкості автомобілів. Ці вулиці будуть оснащені відповідними знаками, які попереджатимуть водіїв про можливу появу велосипедистів.
  • Написав: Fuzi, 21 листопада 2011 02:43
  • Група: Керівники | Репутація: 7
  Тепер можна купувати велосипед! clapping_mini
  Ім`я:*
  E-Mail:*
  Введіть два слова, показаних на картинці: *
  торрент