Погода
Футбол Прем`єр Ліга
Останні коментарі
;
Популярні новини
  Онлайн телебачення
  Опитування
  Найкращий район Львова
  Галицький район
  Залізничний район
  Личаківський
  Сихівський
  Франківський
  Шевченківський

  VIP ОГОЛОШЕННЯ
  File engine/board/blocks/vip.php not found.
  LVIV24.NET » Новини » Новини України » Українці турбуються екологічною ситуацією в країні
  +1

  Українці турбуються екологічною ситуацією в країні

  • 19-12-2011, 12:29
  • 521
  • 0
  • Новини України
  Українці турбуються екологічною ситуацією в країніРезультати проведеного дослідження показують, що приблизно 66,3% українців вважають нинішню екологічну ситуацію в своєму населеному пункті поганою. В свою чергу, 30,9% респондентів сходяться на думці, що екологічна ситуація в місці їх проживання хороша.
  Більшість мешканців нашої країни, приблизно 78%, стурбовані станом навколишнього середовища в місці свого проживання, а також в навколишніх регіонах. При цьому кожен 5-й житель взагалі не турбується станом навколишнього середовища.
  50,4% респондентів заявили про свою стурбованість загазованістю повітря і водойм. А приблизно третина опитаних незадоволені тим, що кожний день споживають питну воду дуже низької якості. Також вони переймаються проблемами сміття і сміттєвих звалищ на вулицях.
  Майже 25% українців турбуються відсутністю або знищенням зелених насаджень, а кожен шостий респондент переживає через підвищений рівень радіації. При цьому кожен 10-й житель країни стурбований випадінням забруднених опадів, а також змінами в рослинному і тваринному світі.
  Майже 80% українців висловилися проти зберігання радіоактивних відходів з будь-яких інших країн на території нашої України.
  Нагадаємо, в червні 2011 року Тетяна Тимочко, голова всеукраїнської екологічної ліги висловила свою стурбованість щодо ситуації з якістю питної води. Вона заявила, що ситуація набуває критичного характеру, оскільки щороку кількість людей і населених пунктів в цілому, що не мають доступу до якісної питної води, збільшується.
  Ім`я:*
  E-Mail:*
  Введіть два слова, показаних на картинці: *
  торрент