Погода
Футбол Прем`єр Ліга
Останні коментарі
;
Популярні новини
    Онлайн телебачення
    Опитування
    Найкращий район Львова
    Галицький район
    Залізничний район
    Личаківський
    Сихівський
    Франківський
    Шевченківський

    VIP ОГОЛОШЕННЯ
    File engine/board/blocks/vip.php not found.
    LVIV24.NET » Новини » Спорт » "Барселона" знову сильніша за "Реал"
    +2

    "Барселона" знову сильніша за "Реал"

    • 11-12-2011, 14:21
    • 1253
    • 12
    • Спорт
    "Барселона" знову сильніша за "Реал"Каталонці здобули впевнену перемогу в Мадриді.
    У 15 турі чемпіонату Іспанії з футболу відбулася наймасштабніша подія сучасного футболу - зустріч одвічних ворогів - "Реалу" та "Барселони".
    Результат матчу (1:3 на користь "Барселони") ще раз показав, що каталонський гранд досі залишається найкращою командою сучасності. На гол "Реала" вже на 1-й хвилині, "Барса" відповіла трьома м'ячами від Санчеса, Хаві та Сеска Фабрегаса.
    Після цієї перемоги "Барселона" набрала 37 очок і очолила турнірну таблицю іспанської Примери. "Реал" зараз другий з такою ж кількістю очок, але мадридський клуб має один матч в запасі.
    • Написав: VS, 11 грудня 2011 15:48
    • Група: Керівники | Репутація: 6
    В Реалі нема кому грати,одні зірки ,а толку нуль,Барселону не переграти! runner
    • Написав: WereWolf, 11 грудня 2011 16:14
    • Група: Керівники | Репутація: 8
    Bandershtadt,
    Ну в Барсі тоже зірок хватає)
    • Написав: VS, 11 грудня 2011 16:32
    • Група: Керівники | Репутація: 6
    Цитата: WereWolf
    Bandershtadt,
    Ну в Барсі тоже зірок хватає)

    Мессі? він не зірка, він простий поцик, Хаві,Пуйоль? Ніхто з них не зірка ,як Кріштіан.
    • Написав: Fuzi, 11 грудня 2011 17:08
    • Група: Керівники | Репутація: 7
    Bandershtadt,ну ти загнув) В Барсі 60% зібрної Іспанії грає! А це найсильніша збірна світу, тобто зірки теперішнього футболу! smile_mini
    • Написав: VS, 11 грудня 2011 22:31
    • Група: Керівники | Репутація: 6
    Цитата: Fuzi
    Bandershtadt,ну ти загнув) В Барсі 60% зібрної Іспанії грає! А це найсильніша збірна світу, тобто зірки теперішнього футболу!

    Я про то які вони люди ,як себе поводять. Ти бачив шоб мессі себе вів так як роналду?
    • Написав: Fuzi, 11 грудня 2011 22:56
    • Група: Керівники | Репутація: 7
    Bandershtadt,а ти в цьому плані. Ну та, тому я і люблю Барсу! smile_mini
    • Написав: WereWolf, 11 грудня 2011 23:14
    • Група: Керівники | Репутація: 8
    Bandershtadt,
    Ну тоді там так можна сказати тільки про Роналду, інші ж нормально себе ведуть smile_mini
    • Написав: VS, 11 грудня 2011 23:24
    • Група: Керівники | Репутація: 6
    Цитата: WereWolf
    Ну тоді там так можна сказати тільки про Роналду, інші ж нормально себе ведуть

    Та ти шо? biggrin_mini2

    Половина секс скандали ,інші бушують що аж в тюрязі сидять деколи.
    • Написав: WereWolf, 11 грудня 2011 23:29
    • Група: Керівники | Репутація: 8
    Bandershtadt,
    йой, я за Карпати мені всерівно))))
    • Написав: EURO-2012, 7 квітня 2012 02:53
    • Група: Гості | Репутація: 0
    Официальная группа Национального кубка школьного футбола ЕВРО-2012.
    http://vk.com/school.euro2012

    Группа для участников турнира и болельщиков. Все новости, фото и видео, связанные с Кубком. Обсуждения, конкурсы, призы и подарки!

    Вступай! Участвуй! Побеждай!
    • Написав: svetlannaannaneva, 20 липня 2013 19:21
    • Група: Гості | Репутація: 0
    Уникальный портал для знакомств знакомства mail ru созывает всех принять участие в конкурсе всех девушек и парней, всевозможные конкурсы с призами ждут вас, а самое главное вам предоставляется возможность познакомиться друг с другом, найти себе очаровательного партнера для различных отношений. добро пожаловать к нам девочки волгодонск секс-знакомства
    Ім`я:*
    E-Mail:*
    Введіть два слова, показаних на картинці: *
    торрент