• 407
    • 0
    • Спорт
    "Динамо" повернуло собі лідерство, розгромивши аутсайдера чемпіонату.
    17-й тур чемпіонату України з футболу завершився матчем у Києві. Місцеве "Динамо" розгромило "Олександрію" з рахунком 4:0.
    Перший тайм пройшов у запеклій боротьбі. Вже на першій хвилині міг забивати Гітченко, але з його ударом впорався Шовковський, відбивши м'яч на кутовий. А за три хвилини кияни відкрили рахунок. Алієв подав з кутового на ближню стійку, Гусєв продовжив передачу, і на дальній стійці Ідейє ударом головою переправив м'яч у сітку.
    Другого м'яча довелося чекати майже тайм. Кияни забили "гол у роздягальню". Алієв блискучим пасом верхом відрізав всю оборону гостей, вивівши Ярмоленка один на один з Паньківим і той холоднокровним ударом з 14-ти метрів поцілив у дальній кут воріт.
    Другий тайм команди почали не менш активно і вже на 50-й хвилині гості ледь не скоротили рахунок: Шовковський, перериваючи флангову подачу, виніс м'яч прямо на Краліка, той пробив метрів з 15-ти - воротаря виручив Леандро Алмейда, відбивши головою м'яч, який летів у дев'ятку.
    А на 57-й хвилині кияни забили третій гол. Алієв потужно пробив метрів з 18-ти - Паньків парирував удар, але м'яч влучив у Назаренка, від якого закотився у ворота.
    Крапку в матчі поставив Ярмоленко на 83-й хвилині. Після блискучої передачі з центру поля форвард вискочив один на один з Паньківим і відправив м'яч у кут воріт.

"Динамо" повернулося на першу сходинку в турнірній таблиці.