Погода
Футбол Прем`єр Ліга
Останні коментарі
;
Популярні новини
  Онлайн телебачення
  Опитування
  Найкращий район Львова
  Галицький район
  Залізничний район
  Личаківський
  Сихівський
  Франківський
  Шевченківський

  VIP ОГОЛОШЕННЯ
  File engine/board/blocks/vip.php not found.
  LVIV24.NET » Новини » Новини світу » Ображена Демі Мур прагне обібрати Ештона Катчера до нитки
  +4

  Ображена Демі Мур прагне обібрати Ештона Катчера до нитки

  • 21-11-2011, 15:28
  • 503
  • 0
  • Новини світу
  Ображена Демі Мур прагне обібрати Ештона Катчера до нитки Актриса хоче фінансово покарати чоловіка-зрадника при розлученні.
  Демі Мур збирається претендувати на частину статку Ештона Катчера, який оцінюється в 142 млн дол. Актриса дуже ображена на чоловіка-зрадника і наказала своїм адвокатам покарати чоловіка, відібравши у нього гроші.
  Як повідомляє Daily Mail, відповідно до дошлюбної угоди подружжя не має права претендувати на будь-які доходи один одного. Такий контракт був укладений спеціально, бо Демі побоювалася, що Ештон накладе руку на її гроші.
  Однак тепер ситуація змінилася: Катчер сам заробляє достатньо. За епізод в серіалі "Дві з половиною людини" Ештону платять трохи менше мільйона, а також він отримує 6 млн. як інвестор в різних технологічних проектах.
  "Демі в гніві і хоче покарати його фінансово через те, яким чином він розбив їй серце. Вона хоче, щоб він поділився грошима, бо вважає, що велику частину він заробив завдяки їй. Вона збирається піднести йому урок, який йому дорого обійдеться", - стверджує джерело.
  торрент