Погода
Футбол Прем`єр Ліга
Останні коментарі
;
Популярні новини
  Онлайн телебачення
  Опитування
  Найкращий район Львова
  Галицький район
  Залізничний район
  Личаківський
  Сихівський
  Франківський
  Шевченківський

  VIP ОГОЛОШЕННЯ
  File engine/board/blocks/vip.php not found.
  LVIV24.NET » Новини » Новини світу » В Росії продають консерви зі свіжим гірським повітрям
  +2

  В Росії продають консерви зі свіжим гірським повітрям

  • 29-11-2011, 14:27
  • 530
  • 1
  • Новини світу
  В Росії продають консерви зі свіжим гірським повітрямУ Росії повітря Алтайських гір почали продавати в консервних банках. Термін придатності повітря закінчується у 2109 році.
  У торгових центрах Барнаула (Алтайський край) з'явилася незвичайна сувенірна продукція Повітря Гірського Алтаю в консервованих банках обсягом двісті грам. Факт продажу повітря підтвердив регіональний представник постачальника сувенірної продукції Григорій Габрієлян.
  За його словами, законсервоване Повітря Гірського Алтаю почали продавати порівняно недавно, але воно вже став оригінальним і цікавим сувеніром.
  "Повітря ми продаємо у великих торгових центрах Барнаула, купують його, в основному, студенти та іноземці, але все залежить від уяви людини - вона може вкласти у банку, крім повітря, свої спогади, почуття, враження", - сказав Габрієлян.
  Представник компанії не приховує, що використовує баночки в рекламних цілях, але уточнює, що термін придатності повітря закінчується у 2109. До речі, вартість повітря у банці 250 рублів.
  "Банку з повітрям виглядає звичайно - етикетка блакитного кольору із зображенням плину білосніжних хмар. Розміщені фотографії пейзажів Гірського Алтаю, є написи ПОВІТРЯ Гірського Алтаю та AIR of Altai, - сказав співрозмовник.
  Крім того, розробники сувенірної продукції подбали і про ярлички зі складом повітря: повітря Білухи - 35%, повітря Телецького озера - 20%, повітря Катуні - 15%, повітря Мультінських озер - 15%, повітря водоспаду Корбу - 8% і повітря Тавдинських печер - 7%.
  • Написав: Fuzi, 29 листопада 2011 14:33
  • Група: Керівники | Репутація: 7
  Не даремно казали, що скоро за повітря будуть брати гроші biggrin_mini2
  Ім`я:*
  E-Mail:*
  Введіть два слова, показаних на картинці: *
  торрент