Погода
Футбол Прем`єр Ліга
Останні коментарі
;
Популярні новини
  Онлайн телебачення
  Опитування
  Найкращий район Львова
  Галицький район
  Залізничний район
  Личаківський
  Сихівський
  Франківський
  Шевченківський

  VIP ОГОЛОШЕННЯ
  File engine/board/blocks/vip.php not found.
  LVIV24.NET » Новини » Новини світу » Токелау планує перейти на відновлювальні джерела
  +1

  Токелау планує перейти на відновлювальні джерела

  • 19-12-2011, 12:27
  • 476
  • 0
  • Новини світу
  Токелау планує перейти на відновлювальні джерелаНевеличка держава світу під назвою Токелау, про яку, швидше за все, мало хто чув, може стати першою жертвою кліматичних змін. Саме тому вже зовсім скоро вона стане першою у світі державою, яка повністю перейде на використання відновлювальних джерел енергії, що не містять вуглецю.
  Під час свого виступу на кліматичній конференції ООН лідер країни на ім’я Фоуа Толоа заявив, що до вересня 2012 року Токелау стане першою у світі країною, що буде жити за рахунок відновлювальних джерел енергії.
  Таким чином, ця країна також стане першою у Тихоокеанському регіоні, та й в цілому світі, за показниками зменшення шкідливих викидів в атмосферу.
  Сьогодні все населення Токелау можна було б розмістити в чотири великих літаки. У цій країні прибуток на душу населення складає не більше 1000 доларів на рік. Звідси випливає, що частка викидів парникових газів у загальносвітовому об’ємі, що припадає на неї, зовсім незначна.
  Чи можна взагалі називати Токелау країною? Так!
  Незважаючи на той факт, що територія Токелау складається всього з трьох атолів, з яких сформований архіпелаг Токелау, а також підпорядковується Новій Зеландії, вона все ж таки має самоврядний уряд і деякі ознаки державності. Наприклад, участь у національних спортивних змаганнях бере під власним прапором. Щодо часткового підпорядкування Новій Зеландії, то так склалося через колоніальну історію Токелау.
  Через зміну клімату в країні, передбачається, що менше ніж за рік, 93% електричної енергії буде генеруватися сонячними батареями, а інших 7% – біодизельним паливом.
  Ім`я:*
  E-Mail:*
  Введіть два слова, показаних на картинці: *
  торрент