Погода
Футбол Прем`єр Ліга
Останні коментарі
;
Популярні новини
  Онлайн телебачення
  Опитування
  Найкращий район Львова
  Галицький район
  Залізничний район
  Личаківський
  Сихівський
  Франківський
  Шевченківський

  VIP ОГОЛОШЕННЯ
  File engine/board/blocks/vip.php not found.
  LVIV24.NET » Новини » Новини світу » Вчені можуть вилікувати жінок від ПМС
  +3

  Вчені можуть вилікувати жінок від ПМС

  • 27-12-2011, 15:18
  • 519
  • 0
  • Новини світу
  Вчені можуть вилікувати жінок від ПМС
  Шведські вчені виявили, що виникнення передменструального синдрому (ПМС) залежить від типу чутливості жіночого організму до одного із статевих гормонів.
  Ця знахідка відкриває шлях до розробки порівняно простого лікування синдрому.
  У ході дослідження, що дав матеріал для докторської дисертації, Еріка Тімбі з Університету Умео з'ясувала, що розвиток ПМС пов'язаний з аллопрегнанолоном. Цей гормон належить до гестагенів - жіночих статевих гормонів, що забезпечують нормальний перебіг вагітності та лютеїнової фази менструального циклу.
  У нормі чутливість до аллопрегнанолону у жінок максимальна відразу після менструації та мінімальна перед нею. У таких умовах ПМС, як правило, не спостерігається. У приблизно восьми відсотків жінок, навпаки, чутливість до гормону підвищена перед менструацією і знижена після неї, що проявляється симптомами ПМС.
  Експериментальне призначення аллопрегнанолона здоровим учасницям дослідження в дозах, що спостерігаються під час вагітності, викликала у них підвищену стомлюваність, яка проявлялася уповільненням рухів очей і почуттям втоми.
  Таким чином, терапія ПМС має бути спрямована на корекцію рівнів цього гормону у відповідних фазах менструального циклу. Таку схему лікування розробити порівняно нескладно, що дозволяє сподіватися на її появу найближчим часом.
  Ім`я:*
  E-Mail:*
  Введіть два слова, показаних на картинці: *
  торрент