Погода
Футбол Прем`єр Ліга
Останні коментарі
;
Популярні новини
  Онлайн телебачення
  Опитування
  Найкращий район Львова
  Галицький район
  Залізничний район
  Личаківський
  Сихівський
  Франківський
  Шевченківський

  VIP ОГОЛОШЕННЯ
  File engine/board/blocks/vip.php not found.
  LVIV24.NET » Новини » Новини світу » Перепис мікробів і прорив в боротьбі з ВІЛ
  +4

  Перепис мікробів і прорив в боротьбі з ВІЛ

  • 27-12-2011, 16:00
  • 532
  • 0
  • Новини світу
  Перепис мікробів і прорив в боротьбі з ВІЛЕксперти сходяться на думці, що найбільш значущими в цьому році в області медицини стали дослідження, пов’язані з розробленням антиретровірусної терапії для запобігання поширення ВІЛ.
  За їх словами, антиретровірусна терапія, яку отримують хворі ВІЛ, може принести таким пацієнтам одразу подвійну користь. Ця терапія приблизно на 96% знижує ризик передачі вірусу іншим людям при гетеросексуальних контактах. По-друге, впливає на зменшення розвитку СНІДу. Ці факти були доведені в рамках дослідження HPTN 052.
  Експерти звертають увагу на те, що результати даного дослідження не слід розуміти так, що терапія такого роду сама по собі здатна зупинити епідемію. Але, якщо поєднати її з деякими іншими методами, то можна домогтися зниження поширення СНІДу.
  Науковий журнал Science також звернув увагу на експеримент з японським зондом під назвою Хаябуса. Як відомо, цей зонд був відправлений в космос ще у 2003 році і майже зазнав невдачі, але все ж таки дослідження отримало успіх. В результаті апарат доставив на Землю речовину з астероїда Ітокава.
  У березні цього року були оприлюднені офіційні результати цього дослідження, а зокрема хімічний склад і будова речовини. Вона виявилася схожою на метеорити, що були знайдені на нашій планеті в різний час.
  Крім того, рік, що підходить до кінця, на думку експертів журналу Science, відзначився ще дослідженнями, пов’язаними з генетичними коренями людини. Так, дослідження генома денісовців і неандертальців дали підставу стверджувати, що сучасні люди досі носять в собі генетичні особливості цих архаїчних видів людей.
  Ім`я:*
  E-Mail:*
  Введіть два слова, показаних на картинці: *
  торрент