Ankara Lider Nakliyat Firması Hakkında

Lider Nakliyat Firması

Lider Nakliyat Firması

Ankara Lider Nakliyat Firması Hakkında

Ankara Keçiören evden eve nakliyat firmalarından Lider Nakliyat ile çalışmak istemez misiniz? Lider Nakliyat telefon numarası ve müşterilerinin yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Lider Nakliyat firma bilgileri

Ankara Keçiören evden eve nakliyat hizmeti veren Lider Nakliyat firma profili aşağıda yer almaktadır. Lider Nakliyat adres ve telefon bilgileriyle firma ile görüşebilir ve size en uygun evden eve nakliyat teklifinizi alabilirsiniz.

Lider Nakliyat Adres: Tepebaşı, Beyşehir Sk. 2/B, 06290 Keçiören/Ankara adresine giderek firmayı ziyaret edebilir ve karşılıklı anlaşma sağlayabilirsiniz.

Lider Nakliyat Telefon numarası: (0312) 361 45 53 veya 444 6 549 numaralı telefondan evden eve nakliyat şirketine ulaşabilirsiniz.

Lider Nakliyat müşteri yorumları

Mad Yapım: Kesinlikle lider nakliyata evinizi ofisinizi taşıtmayın arkadaşlar ben taşıttım agzım yandı siz sakın bulaşmayın taşıyıcı arkadaşlar çok efendi ve işlerini iyi yapıyorlar onlara diyecek bir şeyim yok ama patronları Ali bey tam anlamıyla kavgacı ve saygısız bir kişilik küçük bir kamyonet tarzı araçla geldiler ben ilk başta neden kamyonla gelmediniz bu araç benim eşyaları almaz dedim ayrıca telefonla Ali bey ile görüştüğümde biz 4 kişi ile gelip bütün eşyları taşırız dedi ben eleman sayısı az 5 kişi gelin dememe ragmen o sabah 4 eleman gönderdi kamyonetle sonra eşyalarımın yarısı araca yüklendikten sonra bu kendini patron sanan Ali bey yanına bir elaman da alıp çıkıp geldi mahallenin ortsında bu kadar eşya bu arabaya sıgarmı bu kadar eşya 4 kişi ile taşınırmı diye bagırıp çağırmaya başladı bütün mahalleli cama çıktı birde onlrla laf kavgasına girdi bagıra bagıra onlarada rezil olduk sonra bizden extra 100 TL eleman için 200 TL de araca fazla eşya yüklediği için ekstrdan 300 TL para aldı .

Kaplan: Buluşma zamanına tam zamanın da geldi.Çalısanları cok efendi ve yardımsever bir kişileğe sahipler. Malzemeleri kırmadan dökmeden yüklediler ve aynı şekilde yeni evime yerleştirdiler. Kesinlikle tavsiye ederim. Diğer boş yorumlara inanmayın. Adamlar mükemmeldi bundan sonra sizinle evimi taşırım yapıklarınızı işinizi sahiplenişinizi gördükten sonra… Teşekkürler

Daha fazla bilgi almak için; https://444nakliye.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Lider Nakliyat