Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Nereden İzlemeliyim

Atiye Film İzle

Atiye Film İzle

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Nereden Hangi Film Sitesinden İzlemeliyim?

Bir Türk filmi daha fantezi-drama dizisi yazarlar Jason George ve Nuran Evren Şit’in izniyle geliyor ve elbette Atiye’nin başrolünde Beren Saat’i canlandırıyor.

Atiye 1.Bölümde Neler Oldu

İlk Bölümde Atiye’nin standart hayatı, ailesi ve nişanlısı konuya alınırken diğer devam edilen tüm sorun cevapları listeleniyor.

Atiye Dizisi Ne Zaman Oyuncuları Kimler ?

Netflixde ikinci Türk yapımı dizi Atiye sizlerle. 1.sezonu Netflix de yayınlanan bir çok insan tarafından merakla beklenen dizi,tüm bölümleri yayınlandı. Beren Saat’in ve Mehmet Günsur’un başrol aldıkları dizide şimdiden dizi hakkında bir çok söyleyiş var.

Dizi izleyicileri tarafından dizinin oyuncuları bölümleri konusu oldukça merak ediliyor. Herkes bilirki bizim ülkemizde kazı çalışmaları her zaman olmuştur. Yine Ülkemizde bu kazı çalışmaları sürerken,ressam olan Atiye’nin dikkatini çekerek hayatının geçmişine kadar inecektir.

Merak Edilen Atiye Dizisinin Konusu

Oldukça güzel ve ressamlık yapan başroloyuncusu Atiye,oldukça sıradan bir hayat sürdürmektedir. Tabi bu Göktepe’de yapılan kazı çalışmaları ile hayatı o sadeliğinden çıkar ve entrikalar başlar. Kazı çalışmalarında diğer başrol oyuncumuz Mehmet Günsur ( Erhan) ile oradaki bir sembolu keşfeden ikili,bu gizemin arkasından gitmeye kararlıdır. Derin sayfalar açıldıkça Atiye geçmiş ve gelecek ile yüzleşecektir.

Peki Dizinin Diğer OYUNCULARI KİMLER?

Başrol oyuncularının dısışında dizide Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan ve Cezmi Baskın gösterdikleri performanslar ile alkışı hakediyorlar.

Ailesiyle ve partneri Ozan’la sakin hayatı, şok edici bir bağlantı kurulduğunda kaosa atılır. Arkeolog Erhan, antik bir tapınak olan Göbeklitepe’yi keşfederken bir sembol keşfediyor ve Atiye’nin geçmişiyle bağlantılı olabilir. Bu, ilginç ve heyecan verici bir olaylar zincirini tetikler ve vay canına, bu filmi takip etmek heyecan verici.

Peki bu film atiye 1.Sezon 1.Bölüm hangi web sitesinden izlenir?

Kaliteli bir fim izlemek isterseniz heleki atiye gibi yeni çıkan bir vizyon daki her insanın merak ettiği bir olursa tek adres öneririm full1080pfilmizle.com bu sayfada rahatlıkla izleme şansınız var kesintisiz 1080p film dizi izlemek isterseniz mutlaka ziyaret edin diğer vizyondaki yeni çıkan tüm filmleri izleme şansını yakalayın reklamsız ve güvenli bir web sitesinden film izlemek isteyenler Atiye 1.Sezon 1.Bölüm kaçırmayın.

Atiye Film izle

Bu film tabiki bu sayfada izlemek lazım güncel tutulan film sitemizde online olarak en aktif sitede Atiye 1.Sezon 1.Bölüm izleyerek tadına varın.

En net şekilde donmadan yerli film izleme adresi olarak 1080p film izle adresinden çözünürlük kalitesi iyi evinizde sıkılmadan izleyeceğimiz güzel bir film site adresi https://full1080pfilmizle.com yerli ve yabancı filmler…

Aradığınız ne tür bir film var nasıl bir film dizi izlemek istiyorum derseniz aklınıza fazla takılmadan muhteşem filmleri yeni sezonuyla aksiyon, bilim kurgu, aşk, komedi, gerilim, korku, fantastik ailece izleyebileceğiniz, ne aramak istediğiniz neredeyse hepsini hatta site adresinden istek gönderip hangi tür hangi filmi izlemek istiyorsanız, onu istek gönderip size kısa zamanda dönüş yapan bir film site adresidir.