Avon Ücretsiz Üyelik

Avon Üye Ol

AVON ÜCRETSiZ ÜYELiK

Bize katılın AVON üyelerimize ücretsiz katalog yolluyoruz süpriz hediyeler ve numuneleri kargoyla kapınıza kadar gelsin evinizde rahatca satış yaparak para kazanmanın cok kolay yolu artık kendi işinizin patronu olun.
AVON temsilci oldukdan sonra size müsteri temsilcimiz arayarak sizinle iletisime gececektir.
Hemen AVONA KAYIT OLUN para kazanmaya başlayın.

Avon’da Nasıl Kazanç Sağlanır?

100’den fazla ülkede ürünleri beğenilerek kullanılan Avon ürünleri sadece dogrudan satış yöntemi ile satılmaktadır. Dogrudan satışın tanimi herhangi bir mağaza vs olmaksizin insanlarin katalog üzerinden tanitim ve satis yapmasi anlamina gelmektedir. Bu nedenle ilk kazanç yöntemi ürün satisi yaparak olacaktir.

Avon Temsilcisi Olarak %33’e Varan Gelir Elde Edebilirsiniz

Bu ise ilk defa baslayanlarin denedigi kazanç sistemi satis temsilciligi olmaktadir. Her ay yenilenen kataloglardan satisi kolay ürünlerden satarak kazanç elde edersiniz. Satisini yaptiginiz ürünlerden %33’e varan oranlarda kazanç payiniz olmaktadir. Tabii ki baz ürünlerin kazanç orani %25 düzeyinde olabilmektedir.

100 TL’lik Satisa 33 TL Kazanirsiniz:

Gelir hesaplama kismina geçecek olursak bir müsteriden 100 TL siparis aldiginizi kabul edersek bunun 25 ile 33 TL’si sizin kazanciniz olacaktir. Bunun gibi onlarca müsteri bulabileceginiz için her ay binlerce TL kazanmaniz mümkündür.

Temsilci Hediyeleri Satis Basarinizi Artiracaktir:

Avon ürünleri satisi yaptiginizda sadece gelir elde etmekle sinirli kalmayip, ayni zamanda her kampanya bir birinden özel temsilci hediyelerinin de sahibi olacaksiniz. Yeni baslayan arkadaslarimiz hediye kazanabilmek için 130 TL satis yapmasi yeterlidir. Tabii ki satis oranlari arttikça hediyeleriniz daha fazla olacaktir.

Temsilci Basvurusu Yap, Hemen Kazanmaya Basla

Henüz temsilci degilseniz üzülmeyin. Asagida yer alan temsilci basvuru formunu doldurmaniz halinde 2 saat içerisinde basvurunuz onaylanir ve siparis girisi yapmaya baslarsiniz.

Avon Satis Lideri (Takim Öncüsü) Olun, Gelirinizi ikiye Katlayin

Gelir elde etmek için ille de ürün satisi yapmak zorunda degilsiniz. Bir diger kazanç sistemi olan satis liderligi ile yönetici kabiliyetinizi ortaya çikarabilirsiniz. Bu uygulama da ise satis temsilcisi dedigimiz arkadaslarin kayitlarini yaparak yine ayni sekilde her ay binlerce TL sinirsiz kazanç elde edebilirsiniz. Kayit yaptiginiz her temsilci sizin takiminiz olup, onlarin yaptigi satislardan %10’a varan gelir elde edersiniz.

Satis Lideri Olmak için Temsilci Olmak Gerekir:

Biraz daha bilgi ve beceri gerektiren satis liderligi son yapilan düzenleme ile bazi sartlarin karsilanmasi gerekmektedir. Bunun için öncelikle temsilci basvurusu yapmis ve en az 1 siparis vermis olmaniz gerekir. Bu kosulu karsilayan bir temsilci iseniz hemen satis lideri basvurusu yapabilirsiniz.

Basarili Olmanin Sirlarini Görelim mi?


Evet, arkadaslar yukarida 2 farkli kazanç sistemi oldugunu gördük, size uygun yöntemle baslayabilir ya da her 2 yöntemi de ayni anda yürütebilirsiniz. Pe ki basarili bir temsilci ya da satis lideri olmak için ne yapmali, hangi hususlara dikkat etmeli yazinin devaminda size basariyi getirecek basit ama etkili teknikleri göreceksiniz.

Avon Temsilcisi Olduğunuzu Herkese Duyurun

Bu ise yeni baslayan arkadaslarin ilk yapmasi gereken islem artik bu isi yaptigini, arzu eden herkese Avon katalogu ve ürünlerini temin edebilecegini duyurmasi ile baslamalidir. Bunu yapmak için aile bireyler, yakin tanidiklar yani sira sosyal medya sayfalarindan yazarak baslayin. ilerleyen zamanlarda bu islemi yapacagimiz sosyal medya sayfalari ve internet siteleri ile daha genis kitlelere duyuracagiz. Böylece insanlar bize ulasarak ürün almak ya da kayit olmak isteyecektir.

isteyen Herkese Ücretsiz Avon Katalogu Ulastirin

Daha fazla satis yapabilmek için, daha fazla tanitim yapmaniz gerekir. Bunun için en önemli ve gerekli malzemeniz katalogunuz olacaktir. Her ay mutlaka 15-20 tane alarak daha fazla insana ulastirin. Onlar sayfalari bastan sona incelediklerinde asla hayir diyemeyecegi ürün ve firsatlarla karsilasacaklar. Katalog verdiginiz her müsteriniz minimum 50-100 TL arasinda siparis alabilirsiniz. Bu nedenle daha çok insanla etkilesim kurmaniz gerekir. Firsatiniz varsa katalogu inceleyen insanlara önerilerde bulunarak onu yönlendirin.

ilk Zamanlar indirim Yapin Ya da Gelis Fiyatina Verin

Bu iste basarili olmak için baslangiç noktasi önemlidir. Güzel bir baslangiç yapmak için sizden ürün alanlara ekstra indirimler yapmanizi öneririm. imkâni olanlarin hatta gelis fiyatina vermesi daha etkili olacaktir. Bunu her zaman yapmak yerine sizden ürün alanlara ilk siparislerinde gelis fiyatina uygulamasini yaptiginizi belirtin. Emin olun çok etkili ve memnuniyet verici olacaktir.

Hediyeli Satis Planlari Yapin

Bir diðer önemli husus ise insanlarin alacaði hediyeler ile mutlu olduklaridir. Bunun için satislarimizi ekstra hediye imkânlari ile artirabilir. Tabii ki vereceðimiz hediyeler çok pahali olmayacak ve bize maddi yük getirmeyecektir. Örnek bazen deodorant çesitleri 1 TL’ye kadar düsmektedir. Bu süreçte 20-30 tane aldiðinizda 20-30 müsteriye ek hediye verme imkâniniz olur. Özellikle parfüm alanlara yaninda o parfümün deodorantini hediye etmek müsteri memnuniyeti yönünde çok etkili olacaktir.

Müsterileri iyi Taniyin, Onlari Analiz Edin ve iletisimde Kalin

Basarili bir satis temsilcisi olmak isterseniz is hayatinizda güler yüz ve etkili iletisime önem vermelisiniz. Günlük hayatta yasadigimiz sorun ve sikintilar kesinlikle is hayatimiza yansimamasi gerekir. Bu noktadan sonra müsterileri ve özelliklerini çok iyi tanimak ve kayit etmek gerekir. Örnek Selma Hanim parfüm olarak Incandessence EDP kullaniyor, bunu bir yere not etmelisiniz. Tutacaðiniz bilgi sayfasinda ayni zamanda Selma Hanimin bu parfümü en son ne zaman aldiðinizda not etmelisiniz. Örnek 2 ay önce almis ise artik o parfüm bitmis ya da bitmek üzeredir. Selma Hanima sevdiði parfümün indirimde olduðunu hatirlatmak ekstra bir siparis anlamina gelmektedir. Bu nedenle müsterilerinizle sürekli iletisim halinde kalmalisiniz. Günümüz teknolojisi ile bu hiç zor olmayacaktir. Gerekirse WhatsApp grubu kürar müsterilerinizi bu gruba dâhil edersiniz. Buna benzer birçok yöntem bulunabilir.

Müsterilerinize Ödeme Kolayligi Saglayin


Avon temsilcilerine basarili olmasi için gerekli tüm kolayliklari saglamaktadir. Onlardan biride aldiðiniz ürünlerin ödeme süreci olup, diger markalarda oldugu gibi pesin almak yerine 15 gün sonra almaktadir. Yani istediginiz ürünleri aliyorsunuz, müsterilerinize teslim ediyor ve ödemenizi 15 gün sonra yapiyorsunuz. Size saglanan bu kolayliði sizde müsterilerinize yansitmalisiniz. Özellikle çalisan insanlar ödemelerini genelde avans ya da maaslarini aldiklarinda yapmaktadir. Bu nedenle insanlara ödemelerinde zaman taniyin. Özellikle param yok diye ürün almaktan vazgeçen insanlari bu sekilde potansiyel müsteri haline getirmis olursunuz.

iade ve Degisimde Kolaylik Saglayin

Müsterilerinize saglamaniz gereken bir diger kolaylik ise aldiklari ürün ya da ürünleri begenmemeleri ya da memnun kalmamalari halinde iptal, iade ya da deðisim yapabileceklerini onlara hatirlatmalisiniz. Çünkü Avon size bu imkânlari diðer firmalardan daha fazla olacak sekilde saglamaktadir. Müsteriniz aldigi ürünü açmis ve denemis olsa bile kolaylikla iade edebilmektedir. Bu nedenle sizde müsterilerinize iade ve iptal konusunda kolaylik saglayin. Zorluk çikaran temsilciler inanin ki sürekli müsteri kaybetmektedir. Sizin insanlara kolaylik saglamaniz basarili bir temsilci oldugunuzu gösterir. iade ve iptaller sizi asla zarara ugratmayacaktir.

isinizi internet Ortamina Tasiyin

Günümüzde en etkili ulasim araci internet olmaktadir. Yeni ve potansiyel müsterilere ulasmak için internet sitesi ve sosyal medya araçlarini kullanmalisiniz. Avon belli sartlar altinda bunlara izin vermektedir. internet sitesi ya da Facebook, Twitter, Google + ve instagram gibi ortamlarda Avon tanitim, satis ve temsilci kaydi yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken kurallara kisaca bakalim.

Facebook Açacaklar: Temsilci arkadaslarin en çok kullandigi sosyal medya araçlarindan biri haline gelen Facebook sayfalari gerçekten etkili olmaktadir. Sadece Avon için açacaginiz Facebook sayfalarinda dikkat etmelisiniz. isim (uzanti) seçerken rastgele davranmak yerine avontemsilcisi seklinde baslamali ve devaminda isim ya da numara olmalidir. Örnek bir adres asagidadir. Aksi halde firma tarafindan sayfaniz kapattirilir.

https://tr-tr.facebook.com/AvonEvi internet Sitesi Açabilirsiniz: Özellikle satis liderlerinin gerek duydugu internet siteleri açarken dikkatli davranmalisiniz. Domain dedigimiz (site adresinde) Avon kelimesi olmamasina dikkat ediniz. Örnek. Sitenizi yaptirmak ve gelistirmek için Avon konusunda deneyimli SEO uzmanlari ile çalismalisiniz. Bu konuda size önerim Ahmet Demirel olacaktir. sitesinin sahibi ve ayni zamanda Avon satis uzmani olan Ahmet Bey internet sitesi ve SEO konusunda sizlere destek olacaktir. Kendisine ulasmali 0535 523 11 05 numarali telefondan ulasabilirsiniz.

AVON ÜYELİK

AVON TEMSİLCİ OL

AVON KAYIT OL