Çocuklarınızla beraber izleyebileceğiniz kaliteli ve yaratıcı animasyon filmler

Karlar Ülkesi İzle

Karlar Ülkesi İzle

Çocuklarınızla beraber izleyebileceğiniz kaliteli ve yaratıcı animasyon filmler

Her ebeveyn çocuklarına güzel bir film kültürü aşılamak adına onlara sevebileceği filmler önermeli hatta bu önerdiği filmleri de onlarla beraber izlemeli. Bu süreç boyunca da izleyeceği bazı filmleri kontrol etmeli ve mümkün olduğunca onun hayal gücünü, yaratıcılığını ve bilincini arttıracak filmler izletmeli.

Biz de bugün bu yazımızda bu ebeveynler yardımcı olmak ve onlara film önerisi vermek istedik. İlk önermek istediğimiz film karlar ülkesi . karlar ülkesi yani ingilizce adıyla frozen filmi baş karakter olan Elsa adında bir prensesin macerasını ve yaşadıklarını anlatıyor.

Karlar Ülkesi

Çocuğunuzu Elsa’nın macera ve yaratıcılık dolu dünyasında gezdirmek için internet tarayıcınızı açın ve arama kısmına karlar ülkesi 2 izle yazın. Tabi bu film karlar ülkesi (frozen) filminin devam filmi ve siz ilk filmi izlemediyseniz ilk önce çocuğunuzla onu izleyin o ve siz severseniz karlar ülkesi 2 bir yere kaçmıyor onu da izlersiniz nolacak sanki.

Karlar Ülkesi film serisini izlediniz ve hem çocuğunuz hem de siz beğendiniz ve bizden benzer öneriler almak istiyorsunuz diyelim. İşte tam o noktada Önerimiz size uzun ve fantastik bir macera olan Harry Potter’ın sihir ve aksiyon dolusuna tanık olmanız.

Harry Potter film serisinin Harry Potter 1 den sonra tam 7 tane daah devam filmi var. Yani bu demek oluyor ki ilk Harry Potter filmini beğenirseniz daha beğenebileceğiniz ve çocuğunuzla izlemek isteyeceğiniz 7 film daha var demektir.

Harry Potter

Harry Potter 1 izle arama sorgusu ile aratıp o filmleri de izlediğinize göre size birkaç çocukların izlemesi gereken animasyon filmi daha sayayım

1) Coco
2) Oyuncak Hikayesi
3) Wall-e
4) Beterböcek
5) Karınza Z
6) İnanılmaz Aile
7) Ters Yüz
8) Arslan Kral
9) Patron Bebek
10) Çılgın Hırsız