Türkiye’nin İlaç Rehberi – İlaç Hekimi

ilac hekimi

ilac hekimi

Türkiye’nin İlaç Rehberi – İlaç Hekimi

İlaç Hekimi günlük yaşamımızda kullanmadığımız ve profesyonel terimler olduğu için anlamada güçlük çektiğimiz, çoğunlukla Latin kökenli yüzlerce kelime tıbbi terim için anlaşılır bir platform yarattı. Bu kelimelerin anlamına en kolay şekilde ulaşabilmeniz için oluşturulan web sitemizin, bir ilaç hakkındaki ayrıntılı bilgileri okurken anlamını anlamakta zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. Sitemiz; Tedavide hangi ilaç neyin için iyi olduğu ve hangi hastalıklar da kullanıldığı hakkında bir ilaç bilgi sitesidir. İlaç kullanımı (endikasyonlar), yan etkiler, uyarılar ve ilaçla ilgili etkileşimler basit halk dilinde tanımlanmaya çalışılmıştır ve amacımız kesinlikle ilaç ticareti yapmak değildir.

Tamamen düz bir dilde yazılmaya çalışılan ilaç markaları alfabetik olarak sıralanmıştır ve eşdeğer ilaçlar her ilaç bilgisi altında listelenmeye çalışılmıştır. Etkileşimli bir ilaç bilgi kaynağı olarak hizmet sunan https://www.ilachekimi.com sitesi; ilaç prospektüsü, endikasyon, aktif madde, reçete durumu, atc kodu, şirket bilgileri, ambalaj miktarı bilgileri, ilaçların SGK ödeme durumu, ilaç içerikleri, ne için kullanıldıkları, kullanımdan önce nelere dikkat edilmesi gerekenler, ilaçların nasıl kullanılacağı, olası yan etkileri, ilaçların depolanması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ilaç talimatları ile ilaç Kısa ürün bilgilerini içeren rehberidir.

Bunların dışında, DEX-FORTE Nedir ve Ne İşe Yarar?

Hakkında bilgiyi sitemizden alabilirsiniz. Dikkat: Sitemizden ilaç satın alamazsınız. İlaçları doktor kontrolü dışında kullanmamalısınız. Bu nedenle, sitemizde ilaç tavsiyesi yapılamaz. Herhangi bir ilaca öneri yorumu gönderen kişinin ve ona uyan hastanın sorumluluğu tamamen kendisine aittir. Resmi üreticinin ilaç şirketi tedarikçileri bulunmalı ve tam prospektüsü buradan alınmalıdır.

ilaçlar

Ayrıca ilacı tanıtan makalelerdeki hatalardan sorumlu olmadığımızı beyan ederiz. Eczaneler dışında hiçbir yerden ilaç almamalısınız. Doktor reçetesi olmadan, kulaktan dolma bilgiler veya kullanıcılardan gelen yorumlar ile ilaç kullanmayın. Size her ilacın herkes ve her hastalık için iyi olmadığını hatırlatırız. İlaçların yararları olduğu ve benzer zararları olabileceği doğal sonuçlarını göz ardı etmemenizi öneririz.

Sitemiz, A’dan Z’ye hastaların merak ettiği ve ilgilendiği tüm alanları inceleyerek ziyaretçilerine temiz ve düzenli bilgi sağlamaktadır. Sitemizdeki makaleler sadece bilgi vermek ve belli bir görüş oluşturmak üzere yayınlanmaktadır. Makalelerimizin veya makalelerimizin hiçbirinin tıbbi bildirim yükümlülüğü yoktur.

ilachekimi.com